Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Info: Chosen  (Read 2303 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2232



« on: September 02, 2008, 01:40:11 PM »

"My name? Long ago, such worthless details fell from memory. I know only the lust for glorious battle - for blood, for victory! I seek only the Eye of Tzeentch - his favour, his grace, his Dark Gifts - that through them, I may be remade - reborn! Why do we raid your lands? Why do we burn your homes? Why do we flay your flesh? To serve the Lord of Change and his magnificent designs."
- An unknown Chosen of Tzeentch   



   

   Wybraniec Champion jest naprawdę widokiem który potrafi utkwić w pamięci – Okryty błogosławieństwami mrocznego boga, jest rozmiarów, i posiada sile która równa jest nawet najsilniejszym na świecie śmiertelnikom. Ich gruba zbroja chaosu może znosić nawet najsilniejsze uderzenia, a bron z piekła rodem, potrafi złamać nawet najsilniejsza ochronę. Jednak, błogosławieństwa te maja swoja cenę. Wybraniec jest dłużnikiem Tzeentcha, i musi ciągle starać sie o jego względy. Dla Wybrańca Tzeentcha oznacza to więcej rzezi i mordu. By zdobywać względy u swojego boga, Wybraniec musi używać taktyki, podstępów i brutalnej siły w swoich walkach. Jedynie za pomocą ostrożnego planowania i brutalnych rzezi, może uzyskać fawory u Tzeentcha.


Specjalność Wybrańca:

 Tzeentch wymaga od swoich wybrańców, by równocześnie byli expertami taktycznymi jak i wojownikami pełnymi furii na polu walki. W nagrodę za postępy w tych dziedzinach, obdarowuje ich świeckimi nagrodami. Mroczne dary pozwalają Wybrańca na efektywniejsze wykorzystanie niszczących mocy chaosu. W wyniku tego, osiągają jeszcze więcej mocy i siły, kosztem resztek swojego człowieczeństwa, które błąka sie po ich umysłach w postaci starych wspomnień. Mroczne dary, potęgują niesamowite umiejętności szermiercze Wybrańców, podnosząc ich wytrzymałość, sile, a nawet pozwalając im na wykorzystywanie magi w pewnym zakresie.
 

Gra jako Wybraniec:


Jako Wybraniec, będziesz starał sie zadowolić swojego boga przede wszystkim. Na swojej ścieżce zniszczenia, będziesz poszukiwał coraz większej chwały, by twoje względy potęgowały sie u Kruczego Boga. Okuty w potężną zbroje, będziesz walczył na przodach frontu niemal w każdej potyczce, gdzie będziesz używał swoich własnych Mrocznych Darów, na swoich wrogach. Będziesz również często wzywany by bronic, słabszych kompanów, jednak nie w napływach słabości, lecz po to by wspomagać mechanikę mrocznych i chaotycznych planów twojego boga.


Walka z Wybrańcem:

Tylko śmierć – twoja bądź wroga – niesie nadzieje zawieszenia, od strachu i zamieszania, jakie Wybraniec wnosi na pole walki. Najlepsza taktyka jest zrobienie wszystkiego co w twojej mocy by Wybraniec zniknął z pola walki najszybciej jak to możliwe. Sa opętani i manipulacyjni, i jest rzeczą nierozważną by dać im szanse na użycie ich mrocznych darów, które mogą zmienić losy bitwy. Ponieważ są najgroźniejsi w bliskich starciach, rozważna grupa skoncentruje sie na atakach z odległości, za pomocą magi i broni strzeleckiej. Jeśli to sie nie powiedzie, jedyna ostatnia szansa to skoncentrowany atak z bliskiej odległości.


Wygląd Wybrańca:
 
Ozdobne i rozświetlone ciężkie, masywne zbroje, poskładane z dziwacznych, zaokrąglanych części, ozdabiane kolorami i symbolami Tzeentcha.
Używa ciężkich tarczy, pokrytych herbami i symbolami Kruczego Boga.
Nosi masywne bronie do walki z bliskiego dystansu, które iskrzą mocami chaosu na wyższych poziomach/levelach

   
Tłumaczenie i modyfikacja - Xabbu.  Info zaczerpnięte z:
http://www.war-europe.com/#/careers/?career=chosen&lang=en
Pages: [1]
  Print