Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Info: Magus  (Read 2650 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2232« on: September 02, 2008, 04:52:12 PM »

“Let mere Wizards have their simple fire. The flames of Tzeentch are by far the more subtle, the stranger, and all the more powerful for it. Who is more deeply burned? The man who is scorched and recoils, or the man who accepts the flame, thinking it is but warming light?”
- Tor Ravenson, Magus

      Magia Tzeentcha jest czarnoksięstwem w najczystszej formie – pierwotna moc, rozlana na żywych. Magus używając tej mocy, może osiągnąć niesamowity stopień zniszczenia, ale również osiągnąć coś więcej niż tylko zwykła śmierć wroga. Mroczna magia Zmienika Ścieżek, zakażają dotkniętych ja przez Magusa, rozrywając ich dusze i ciało, zabierając ich wiarę oraz sile. Z platformy swojego demonicznego dysku Tzeentcha, Magus rozlewa korupcje i plagę na polu walki ukazując potęgę swojej siły woli zniszczenia.

 
Specjalność Magusa:

 Wszystkie sprawy dotyczące demonicznych mocy, skupiają sie wokoło Kruczego Gniazda. Jednak Magus używa mocy tylko jednego z nich – magiczny i potężny  Dysk Tzeentcha. Jest na zawsze uwieziony na swej żywej platformie, ta jednak jest poddana jego całej woli. Używając mocy Aethyr, Magus wije swoje własne moce stojąc na magicznym pojeździe, kiedy ten wije swoje czary. Kanalizując mroczne moce, przez dysk, śmiertelnik wchodzi w pewnego rodzaju symbiozę, zostawiając za sobą tylko pas zniszczeń i nieszczęścia.

 
Gra jako Magus:

 Jako Magus, pierwszymi taktycznymi pytaniami na które musisz znaleźć odpowiedz na polu walki, są, które z twoich skili i czarów będą najbardziej efektywne i kiedy oraz gdzie je zastosować. Moce które zadają obrażenia, będą sie spisywały niemal na kazdym kroku, jednak poznanie i zrozumienie ich drugorzędnych efektów, są kluczem do osiągnięcia najlepszych wyników. Jesteś wszechstronny, ale musisz wybrać najlepsze narzędzia do każdej walki by osiągnąć sukces. W połączeniu z efektywnym wykorzystaniem twojego dysku i jego specjalnych właściwości, osiągniesz elementarny poziom zrozumienia i grania Magusem.


Walka z Magusem


 Pokonanie Magusa, jest w gruncie rzeczy podobne do pokonania innej postaci siejącej zniszczenie. Jest śmiertelny ale delikatny, wyposażony w bardzo mało sposobów obrony i ochrony. Rożnica polega na jego wszechstronności. Jeśli atakujesz Magusa w jeden konkretny sposób, on może, szykować atak który może ograniczyć twój w jakiś sposób. Dlatego powinieneś używać rożnych sposobów i ataków, i być przygotowanym na zmianę taktyki walki, by być gotowym na każdą sztuczkę jaka Magus może wyciągnąć ze swojego arsenału.
      

Wygląd Magusa:

Nosi lekkie ozdobne zbroje okryte szykowna tunika.
Nosi magiczna laskę, zdobiona symbolami chaosu, okryta mrocznymi mocami.
Porusza sie i walczy z potężnego dysku Tzeentcha przez cały czas.


Tłumaczenie i modyfikacja - Xabbu.  Info zaczerpnięte z:
http://www.war-europe.com/#/careers/?career=magus&lang=en
Pages: [1]
  Print