Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Kim grać? - opis klas na wesoło z google translate  (Read 7732 times)
Tulbo
Przybysz
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 90


Miraviel


« on: May 14, 2009, 06:12:59 PM »


Burglar
The Burglar jest mistrzem stealth i Odwrócenie uwagi. Burglars są w stanie pomieszać wrogów z różnych sprytnych i wycieńczającą sztuczki. Ponadto Excel na atakowanie od cieni, pozwalając im na podjęcie przez wrogów niespodziankę.

Rola:
Debuffer: The burglar role is to rob monsters of the ability to deal damage and attack at full strength. As the only class that can reliably create conjunction opportunities (high-yield group-based attacks also known as Fellowship Manuevers), their role in groups is a coveted one.Kapitan
Kapitan jest liderem mistrzowskie, a obecność komendanta, który wzmacnia sojusznicy, ale jest również wykwalifikowanych w zakresie korzystania z broni. Ich walka cries strajku strach w sercach swoich wrogów, a ich sojusznikami wiecu ich banery wojny.

Rola:
Jack of All Trades: Kapitan ma oddać prawie każdy pracy dla grupy. Alone kapitanem jest zdolny wojownik i uzdrowiciela, ale w grupie, to poprawić stypendialnymi do wyjątkowego poziomu. Choć nie są one najlepsze w jednym obszarze (nawet gdy są one traited ten sposób), które może wypełnić tylko o żadnej roli w grupie w ograniczonym zakresie. Wyposażony w Herald i mnóstwo możliwości ofensywne i defensywne, kapitan jest klasą, która wymaga pewnych myśli i skoncentrować się na opanowanie.Champion
Mistrz jest doskonały wojownik, bezlitosny w walce. Jego zapał pozwala mu się coraz bardziej potężne ataki. Championami przewyższa melee na zwalczanie i karanie może wchłonąć jego Heavy Armour.

Rola:
Powierzchnia-of-Wpływ Damage / Szkody na sekundę: Mistrz handlu przetrwania na zdolność radzenia sobie wybuchowe kwoty uszkodzenia wielu wrogów. Mimo że w pełni opancerzonych klasy, jeśli nie w jego zapał trybie, to jest, kiedy wchodzi w ten stan, że zajmuje obecnie największe szkody, zarówno dla pojedynczego i wielu wrogów.

Ferworu:
Domyślnie, Champion's ferworu basen jest pusty. Mistrzów można uzyskać za pomocą ferworu ataki takie jak dzikie Attack dodaje, że jeden punkt ferworu używanych lub Swift Strike, który robi to samo. A Mistrz może on aktywować ferworu umiejętności co zwiększa jego gorliwość o jeden punkt za 5 sekund i zwiększyć jego morale i Power Regeneracja na koszt unikania (zdolność do bloku, Dodge i Parry). Ferworu punktów można zbudować tylko w trakcie walki.
Wiele Mistrz umiejętności wymaga określonej ilości ferworu punkty, które mają być stosowane.Guardian
The Guardian jest obrońce słabych i obrońcy tych w potrzebie. On jest wytrzymać potężne ciosy i odwetu w naturze. Prawdziwym Guardian stoi na czele walki, osłony jego sojuszników z wieje swoich wrogów.

Rola:
Tank: The Guardian zdolność do noszenia Heavy Armour i defensywne umiejętności umożliwić mu twarz stworzeń, które umożliwiałyby innych bohaterów morale nie. On również ma możliwość wyciągnięcia uwagę wrogów od swoich sojuszników i do siebie.
W odniesieniu do innych MMORPGs, Guardian spełnia rolę Heavy Tank, z mniejszą ogólną szkody wyjście w zamian za poprawę wytrzymałości. Jest to jeden z hardiest zajęć, z dodatkowym morale i szereg umiejętności, które zmniejszają szkody podjęte. Jest to również dobra soloing klasy, chociaż niższe szkody wyjście oznacza pokonywanie potworów trwa trochę dłużej niż w przypadku innych klas. The Guardian również reaktywne umiejętności, które mogą być wykorzystane po zablokowaniu i parrying.
Hunter
The Hunter jest mistrzem pola i las, niedopasowanej z dziobem. Hunters wykorzystania ich przeżycia umiejętności przewodnika ich towarzyszami i świeckich pułapki na swoich wrogów. The Hunters są najsilniejsze, gdy atakowanie ich z daleka, ale są one w stanie bronić się w walce z melee, gdy są potrzebne.

Rola:
Nuker - The Hunter jest biegły w czynienia obecnie naprawienie szkód do pojedynczych wrogów zarówno na zakres i melee broni. Kiedy myśliwy jest w zasięgu, może on uwolnić niszczycielskie arrow strzałów, które wysokie szkody dla pojedynczego cele, kiedy solo wroga udaje się ostatecznie zamknąć w melee zakres, Hunters jest dobrze przygotowany do wykończenia cios niektórych ich umiejętności melee .Lore-master
W Lore-master jest poszukiwaczem wiedzy i opiekuna mądrości. Wywiera on starożytne tajemnice i wiedza na pogmatwać jego wrogów i pomocy jego przyjaciół, chroniąc je przed ciemnym uprawnień wroga.

Rola:
Kontroli nad tłumem / Zwierzęta: The Lore-master jest niezrównany mistrz kontroli tłumu, zdolność do stworzenia ogłuszenia i zachować je od niekorzystnych jego sojuszników. Ma wiele umiejętności, aby odwołać się do świata przyrody na Bliskim Ziemi, ale jest odprowadzanie na tym samym kosztujących go morale paliwa niektóre z tych potężnych umiejętności. Z tego powodu, ale głównie ze względu na niskie morale i lekkie opancerzenie, musi opierać się na jego zwierzęta w celu uzupełnienia jego zdolności do podejmowania szkody.Minstrel
The Minstrel jest sercem na stypendium, a zwiastun nadziei i odnowy. Wykorzystuje swoje znajomości starożytnych pieśni i wiedza na oddziale przed siłami ciemności i przynieść ulgę jego towarzysze.
Rola
Healer: The Minstrel jest kapitan utrzymanie wytrzymałości na bohaterów Middle-earth. The Minstrel również jest w stanie radzić sobie uszkodzenie jego wrogów przy użyciu jego szkodliwe światło przed atakami w postaci piosenek władzy. W minstrel jest znakomita w grupach i solo.Rune-keeper
Mystical lingwistów i mistrzów prawdziwej nazwy, Rune-hodowców może uzdrawiać w jednej bitwie i mieść niszczącej magii w następnym użyciu innowacyjnych attunement systemu. Uwolnij Fury of the Storm i rugać błyskawica na wroga! Odkryj uprzywilejowania w Valar i uzdrowić swoje stypendium. Wybór należy do Ciebie ...

Rola :
W Lore ujmując, Rune-keeper towarowe gry pierwszym prawdziwym "magiczne użytkownika." W Lore-master klasy miały swoich uprawnień, jak wyjaśniono w wykorzystaniu tradycyjnych uprawnień natury - wzywanie dół pioruna, przy użyciu wody do wrogów trzymać w błocie lub wyrzuceniem ognia z chemicznego uknucie. Krótko mówiąc, klasa jest więcej niż jeden zwalczania chemik prawdziwego maga. W Rune-keeper, z drugiej strony, faktycznie krany do pierwotnego fizyki-zmienianie uprawnień stworzenia. Jest to ten sam rodzaj energii (choć na dużo, dużo mniejszym stopniu), jak wykorzystać w potężne przez elfy jak Galadriel (który służy jako wzór dla danej klasy).

W czystej gry dynamiki, Steefel mówi, że Runekeeper będzie "... jedna trzecia zbroję światła klasie, który oferuje opłacalne uzdrowienie lub DPS alternatywy." Prawda, do gry "hybrydowe klasy" filozofii projektowania, w Rune-keeper jest dostrojony do grzmotu nie podejmują od podstawowej uzdrowienie klasa (Minstrel) i zamierza skoncentrować swoje możliwości na nuking DPS, w szczególności poprzez zastosowanie silnych, układać jedno na drugim szkody -z biegiem czasu efekty. Gracze będą zarządzać swoją rolę poprzez nową "Attunement Meter", które mogą być dostosowane do świadczenia premie do możliwości uzdrowienia na niekorzyść uprawnień szkód i odwrotnie, w zależności od aktualnego rolę Runekeeper jest proszony o spełnić.
 Warden
Zbrojnych z spears jak ich wybór broni, Wardens użyć gambit systemu ognia off potężne kombi ataków na linii frontu. W odróżnieniu od innych zajęć, które czekać na szans, dyrektor tworzy własną otwory a następnie capitalizes im. Starcie średnich zbroi, Wardens Specjalizujemy się w ataki z zaskoczenia i skupienie się na jednym wrogów.

Rola :
Tank: The Warden jako zaprojektowane, za inspirację Haldir, w Elf Warden którzy chronionych ziemiach Lothlórien z incursions przez Orcs faul i innych rzeczy, które z crept Moria. Prawda, jego model, Mines of Moria Warden jest średniej klasy pancerz czołgu zbudowane wokół Elf niż Man's idea hałaśliwej bojownika - rezygnując ciężkich ochrony na rzecz elastyczności i zdolność przewidywania. W rezultacie, w Warden Mines of Moria mogą znaleźć jego największe narzędzie a nie jako zbiornik ale jako wsparcie bojownika - poza zbiornik.

Co ciekawe, Warden's gameplay mechaniki winien dług wobec Tekken jak do każdego Elf-lord. The Warden głównych umiejętności są wywoływane przez nowe "gambit" systemu. Są to specjalne ataki i status efekty wywoływane przez wypalanie wyłączanie niektórych kombinacji ruchów w sekwencji. Dlatego też "Power Attack" zaprojektowany, aby skorzystać z konkretnego przerwa w stworzeniu jego obrony mogą być opalane wyłączyć za pomocą czterech specjalnie kolorowe ataków z rzędu, podczas gdy inne ataki mające na celu powolne wroga na ataki mogłyby zostać wykorzystane do utworzenia combo , które pozwalają odzyskać niektóre towarzyszami zdrowia i mocy. W Warden, a następnie jest strategicznym klasy zaprojektowane, zgodnie z Steefel, "... dla graczy chce przewidywać, co będzie potrzebne 10 sekund od chwili obecnej, w przeciwieństwie do prawa tego drugiego". [1]

Wardens nie są ani Łagodzenie Block / Parry / uniknęła zbiorniki, ale regeneratywna zbiorników. Specjalizujemy się w leeching morale z okolicznych wrogów i zagrożenia przeniesienia z okolicznych graczy, inspektor jest niezwykle samowystarczalna zbiornika. A wykwalifikowanych Warden wymaga trochę uzdrowienie w większości sytuacji i wyróżnia w tanking do 10 wrogów w jednym czasie. Z możliwości odzyskania morale i energii z wrogów, inspektor może w walce niemal w nieskończoność, i stanowi doskonałe solo klasy.
Asmodeus
Gość
« Reply #1 on: May 14, 2009, 08:53:37 PM »

To chyba do działu dowcipy śmieszne filmiki ? ;D
Cryss
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 179


Cryss (patyczkomiotacz)


« Reply #2 on: May 14, 2009, 09:33:02 PM »

Lol jezyk se mozna polamac.
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #3 on: May 15, 2009, 05:15:59 AM »

Moż mi to ktoś przetłumaczyc?  ;D
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457« Reply #4 on: May 15, 2009, 05:43:54 AM »

Moż mi to ktoś przetłumaczyc?  ;D

A masz słownik?  :D
Walkos
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 311


« Reply #5 on: May 15, 2009, 08:12:43 AM »

no comment
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769« Reply #6 on: March 10, 2010, 02:07:09 PM »

Dziwnie patrzyli się na mnie ludzie w robocie, jak wyłem ze śmiechu czytając te cuda. Google translator rules, teraz swoja magisterkę przetłumaczę dla jaj, hehe.
Arduneth
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959« Reply #7 on: December 20, 2010, 07:51:38 PM »

trochę w temacie ;D chyba nie warto nowego tematu zakładać

http://forums.lotro.com/showthread.php?329590-An-Irreverent-LOTRO-Player-Psychological-Profile

 hehe  ;)
Kai Man (Teliden)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #8 on: March 13, 2012, 12:22:54 PM »

ad Huntera:
- To nieprawda, że alter ego Huntera jest Champion! Jest conajmniej dwóch Hunter' ów BEZ alter ego :P
- to półprawda, że Hunter woli grać samotnie, owszem daje radę ale ile godzin można wytrzymać bez słowa?
- to nieprawda, że Hunter dołącza do grupy tylko po to, by szpanować swoją potęgą... no przecież jego DPS nie jest AŻ takie duże :P
- to zupełna nieprawda, że Hunter lubi Kapitana... To Kapitan lubi pieścić buffami, a że trafia zwykle Huntera... A mój Hunter uwielbia Guardiana, no nie wie dlaczego...
- to półprawda, że większość klas nie przejmuje się, że Hunter spogląda na nich z lekceważeniem... prawdą zaś jest, że jest to uczucie obopólne, z tym, że w Hunterze nie ma zawiści i zazdrości :P
- to nieprawda, że Hunter zaprasza mocnego Tanka do Gry, by ten przyjmował cały ból aggro na siebie... i też nie jest prawdą, że Hunter SPECJALNIE czeka aż Tank ma 3 metry do mobka i wówczas przeżywa rozkosz agrując mobka na siebie :P No zupełna nieprawda (mojemu Hunterowi zdarzyło się tak tylko kilka... ście razy, częściej za to mój Hunter agrował biegnąc tuż za Tankiem :)

Jak tak można kłamać, tfu!
Pages: [1]
  Print