Ok, w takim razie mam do Was prośbę o przygotowanie następujących materiałów:
1) Bu opisanie technicznych zawiłości przełożenia Agi na obrażenia, Vita na Pita itd. Z uwzględnieniem ewentualnej rasowej specyfiki we wstępnym akapicie. A ponieważ chwaliłaś się, że nosisz ciuszki na każda okazję to może dodasz do tego krótkie info o naszych trzech "profilach"?
2) Bed, opisanie naszych łowieckich umiejętności, a ponieważ obecnie nic nie może sie obejść bez wszelkiej maści rankingów, gwiazdek, lubienia itd. to proponuję, byś swoim zdroworozsądkowym sądem zapunktował każdy wg kryterium przydatności/używalności podczas gry solo i w drużynie (w dwóch kolumnach?). Skala od 1 do 5.
3) Jerzu, proszę serdecznie o opis legacji na broniach + ocena w skali 1 do 5 na zasadzie opisanej powyżej.
4) Kai, korzystając ze świeżości Twego spojrzenia, jak i Twej specjalizacji

, proszę o tekst "Życie łowcy za młodu". Zatem spostrzeżenia, oceny, wrażenia, itd. z uwzględnieniem techniki, trudności, przyjemności, z gry łowcą od 1 do 40 lvl.
Uwaga - wiele materiałów jest dostępnych na forum i warto je wykorzystać odpowiednio opracowując, nie koniecznie tylko korzystając jak z gotowców. W miarę możliwości postarajcie się pomyśleć o ilustracji swoich materiałów odpowiednimi screenami. Nie muszą być wklejane, zaznaczajcie tylko miejsce gdzie jaki będzie, a potem Ardu zrobi resztę.
Teksty i screeny prześlijcie na adres
ah64@interia.pl Postaram się je połączyć, uzupełnić o swoją działkę i całość pokazać Wam prosząc o akceptację. Potem poleci do Ardu.