Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Uzupełnienie ws. wzoru podania - WAŻNE!  (Read 3260 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180WWW
« on: July 09, 2009, 05:55:15 AM »

Witam.

Uprzejmie informuję, iż od dnia dzisiejszego (tj. 09.07.2009) podania, w których nie będzie przynajmniej jednego pełnego zdania po polsku (podmiot, orzeczenie, przydawki, okoliczniki, itd.) nie bedą zatwierdzane, a składający je będą proszeni o ich uzupełnienie. W szczególności dotyczy to podań składających się z samych równoważników zdań oraz podań w których odpowiedzi na punkty 5 i 6 będą zawierać dwa, trzy słowa.

Niezatwierdzenie podania z ww. powodu nie oznacza jego odrzucenia. Po uzupełnieniu podanie zostanie zatwierdzone, a składający otrzyma zaproszenie do skontaktowania się ingame z kimś z kadry w celu przyjęcia.

Podania, które nie będą zawierały wszystkich wymaganych informacji podstawowych (patrz: wzór podania) także nie będą zatwierdzane do momentu ich uzupełnienia.

15.07.09: Przypominam, że potwierdzenie zaakceptowania regulaminu oznacza m.in. potwierdzenie, iż posiada się środki techniczne (mikrofon, zainstalowane i skonfigurowane ventrillo) oraz umiejętności (obsługi ww. programu, tak, żeby nie przeszkadzać pozostałym graczom) niezbędne do prowadzenia komunikacji głosowej. Jest to jeden z warunków odgórnych przyjęcia do Twierdzy. Nie przyjmuje się do wiadomości, że ktoś nie posiada mozliwości komunikacji głosowej, jeśli zgłasza się na wspólne wyjście z gildią.

Za kadrę zarządzającą,
z błogosławieństwem Kerrotha,
Iago
Pages: [1]
  Print