Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Przydatne buildy dla druida  (Read 5097 times)
Zielarz
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 188« on: June 11, 2008, 08:07:03 AM »


1.) Lvlowanie 1-70:

http://www.wowhead.com/?tal(...)euioVx0z

Opis: Podstawowy build do lvlowania dla feral druida... . Pozwala na lvlowanie malymi kosztami (nie zużywa się jednego mana drinka).

2.) Buildy do PvE:

a.) Tank:

http://www.wowhead.com/?tal(...)euioVx0z

Opis: Build do tankowania. Druid jest najlepszym OT jaki istnieje, posiada najwiecej hp i armoru, spora szanse na dodge. Drzewko pozwala na generowanie dodatkowego threata, większej szansy na uniki, większego armora, staminy.

b.) Healer:

http://www.wowhead.com/?talent=0ZZxEfxeqrest

Opis: Drzewko resto dla druida jest bardzo monotonne, właściwie nie ma innej opcji niż wpakowanie wszystkich talentów do jednego drzewka. Druid healer posiada najlepsze ( i najwięcej) czary healing over time (HoT). Drzewko to pozwala na polepszenie HoT'ów, zwiększenia szansy na critical z czarów leczących, kilka nowych użytecznych czarów (Nature's Swiftness, Swiftmend), zwiększonej regeneracji many oraz nowej fomy (Tree Form) która polepsza HoT'y.

c.) DPS:

http://www.wowhead.com/?tal(...)uVZZxMIx

Opis: Jedyny build pozwalający DPS'ować na raidach. Moonkin generuje ogrooooomne agro które staramy się zmniejszyć talentem Subtlety. Build ten pozwala na dosyć duży DPS. Posiada redukcje agro, zwiększoną regeneracje many (Intensity, Dreamstate) oraz nowa forme (Moonkin Form) która daje 5% spell critical dla party. Główne czary moonkina to Starfire, Wrath, Moonfire, Insect Swarm.


3.) Buildy do PvP (Areny):

a.) Feral:

http://www.wowhead.com/?tal(...)euioVx0z

Opis: Feral druid nadaje się jedynie do aren 2v2 i jedynie z rogalem (inne klasy po prostu nie zdają egzaminu). Build pozwala na dosyć spory dmg z kotku, sporo stunów, i aure 5% do crita z meele co podoba sie rogalowi :}.

b.) Resto:

http://www.wowhead.com/?tal(...)sxcq0xsx

Opis: Build dla resto druida pod pvp, najlepiej sprawdza się na arenach 2v2 z warlockiem (Fel armor). Drzewko posiada: Dobre hoty (castowane heale są często przerywane), zmniejszony DMG z critów (dobre gdy bije Cię rogal czy warrior), Nature's Grasp (na uciążliwych warriorów i rogali), polepszony Prowl, szarże (umiejętnie wykorzystana pozwala na przerywanie castów przeciwnika jak równiez na szybkie przemieszczanie się). Taktyka dosyć prosta, rzuć hoty i zwiewaj w travel form/bear form. Sporo instant heali takich jak Lifebloom, NS+HT, Swiftmend, Healthstone (jeśli jestes z warlockiem) ratują życie.

c.) Balance 40/0/21:

http://www.wowhead.com/?tal(...)ZZxVcLco

Opis: Ostatnio dosyć popularny build do PvP służący do DPS'owania jak i również do leczenia. Nature's Swiftness pozwala na różne combo typu Wrath+NS+Wrath lub NS+HT.


Balance 45/11/5:

http://www.wowhead.com/?tal(...)VoxG0oZV

Opis: Nawet niezły build nadający sie do aren 3v3, 5v5. Posiada użyteczne talenty takie jak: szarża, Force of Nature, Control of Nature.

Mam nadzieję że komuś się przyda te kilka informacji :)
Pages: [1]
  Print