Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Eladarim  (Read 4150 times)
Eladarim
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



« on: November 20, 2010, 01:37:23 AM »

1. Imię, level postaci, klasa
Eladarim, 24 lvl, Hunter

2. Wiek
20 lat

3. Doswiadczenie w MMO
Przez kilka lat, z przerwami grywałem w World of Warcraft  (kto nie grał niech pierwszy rzuci kamieniem! ;) ), ale po kolejnych dodatkach bardzo mnie zawiódł. Latałem głownie na serwerze "The Earthen Ring" w gildii "Husaria". Miałem także piękny epizod z grupą rajdową o nazwie "Hegemonia". To był wspaniały i miły okres mojego życia, dopóki na sklepowe półki nie zawitał dodatek "The Burning Crusade" a poźniej - przelewający szalę goryczy - "The Wrath of Lich King". Oba rozszerzenia moim skromnym zdaniem zniszczyły potencjał gry przez otworzenie drogi dla "dzieciaczków".  Tak, wiem... Pani od polskiego ciągle powtarzała mi, że piszę nie na temat. :P

4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Lotro, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/kinshipu, dlaczego Twierdza, mozesz równiez napisac jak masz na imię, skąd jesteś :)
Mam na imię Piotrek i pochodzę z Lublina. Jestem studentem I roku wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.
Uwielbiam zdrowy tryb życia - dużo pływam, ćwiczę na siłowni i zdrowo się odżywiam. Pomimo małej ilości czasu nie zatraciłem swojego pierwotnego zainteresowania książkami. Posiadam prywatny ołtarzyk poświęcony twórczości Sapkowskiego i Agathy Christie ( zapraszam na wspólne modły :) ) i chyba największą kolekcje soundtracków filmowych i growych. ( Taki troche ze mnie marzyciel ;) )
Dlaczego Lotro? Jak pisał Sapkowski: "Coś się kończy, coś się zaczyna".Po przygodzie z WoWem zacząłem szukać substytutu dla mojego małego nałogu i tak trafiłem na ten tytuł. Na początku LOTRO zwabiło mnie przepiękną grafiką i nawiązaniem do trylogii, którą zresztą uwielbiam. Obecnie pojawia się zauroczenie... a stad już nie jest daleko do zakochania. ;) Jestem casualowym graczem. Niestety studia pochłaniają sporą część mojego czasu i nie mam stałych godzin grania.
Od kingshipu oczekuję przede wszystkim miłej, ciepłej i klimatycznej atmosfery. Wskazówki na temat gry także się przydadzą. Nie cierpię chamstwa, materialistów i wszelkich przejawów niesprawiedliwości i biada temu, kto takie cechy przejawia. (pewnie dlatego unikam onet.pl, wp.pl i sejm.gov.pl). :)
Dlaczego Twierdza?
Czytając wasze forum można z łatwością stwierdzić, że jesteście grupą otwartych, miłych, zgranych graczy i właśnie z takimi ludźmi chciałbym stawać w szeregi. :)

5. Informacja, czy należało się już do jakiegos kinshipu w Lotro i do jakiego.
 Nie, nie należałem wcześniej do żadnego kingshipu.

6. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje
Tak, przeczytałem kodeks i akceptuję go.

7. Rodzaj konta - f2p, premium, vip.
Konto: F2P, ale poważnie zastanawiam się nad spróbowaniem subskrypcji.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #1 on: November 20, 2010, 02:07:11 AM »

ZA - tylko postaraj się o jeszcze jeden level.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #2 on: November 20, 2010, 02:43:27 AM »

Jeden lvl więcej formalności i jest Za od razu.
Ajkar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


" Nie wszystko jest tym czym się wydaje "


« Reply #3 on: November 20, 2010, 05:50:53 AM »

Eladarim Hunter co? hehe już masz u mnie wielkiego plusa - spoko spoko nie gryzę - na razie :) Na wstępie zaznaczę że moja wypowiedź niema znaczenia ale niech strącę i sie wypowiem :} a co hehe

Wielki plus za doświadczenie w MMO nie wypisałeś wielu tytułów wiec siedzisz długo w jednej grze, nie przepadam za skaczącymi z kwiatka na kwiatek. Kolejny pozytyw to siłownia i aktywne spędzanie czasu.  Z ciekawości  ile łykasz na klatę... cii musze sprawdzić czy mi forma nie spadła hehe  Martwię się tylko tym ołtarzykiem jak da rade zmień na Shakirę czy... mnie by przerażała wielka głowa Sapkowskiego w szafie, ale jak ci pasuje to oki :}

Pamietaj wybrałeś wspaniały kierunek, ale wymagający wielu poświęceń. Nie zapominaj tylko co jest najważniejsze, a będzie częsty uśmiech na twarzy.  Jestem ZA

Pozdrawiam Ajkar - Elfi Hunter
Harni
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 654



« Reply #4 on: November 20, 2010, 10:37:55 AM »

Za  ;)
Idirien
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 658



« Reply #5 on: November 20, 2010, 10:43:29 AM »

Za.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10658


KoHaniutka


« Reply #6 on: November 20, 2010, 11:03:43 AM »

Poena wspominał, że będziesz aplikował:)

ZApraszamy po zgłoszenie się po zaproszenie do kinu.
C. (Poena)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #7 on: November 20, 2010, 12:31:12 PM »

Poena wspominał, że będziesz aplikował:)

ZApraszamy po zgłoszenie się po zaproszenie do kinu.

Małe sprostowanko, z tego co wiem, to jesio nie mój brat. Mój brat ma 22lata i inną klasą gra, i ma nieco mniej doświadczenia w MMO :P I chodzi na inny uniwerek medyczny :)

Aczkolwiek, po przeczytaniu podania, mimo iż nie jestem jesio nawet pełnoprawnym członkiem, jestem Za. Jak brat zaaplikuje to będzie miał z kim powymieniać się tematami medycznymi ;) ^^
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #8 on: November 20, 2010, 12:34:26 PM »

Tak w ramach lekkiego porządku w tematach rekrutacyjnych:
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=43.0
a konkretnie:

"Zdanie osob nie będących oficerami jest mile widziane, jednakże uprasza sie nie pisać "ZA/PRZECIW", ponieważ wprowadza to niepotrzebny zamęt."
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #9 on: November 20, 2010, 02:25:24 PM »

Popieram.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2732



« Reply #10 on: November 20, 2010, 04:26:40 PM »

*wziuuuuuuuuuuuuuuuuuu* leci nie tyle kamień co cała lawina

ps. nie grałem hehe ;D
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #11 on: November 20, 2010, 06:37:09 PM »

przylaczam sie do lawiny Bondziowej

PS Tez nie gralem  ;D
Eruluhil
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 184



« Reply #12 on: November 21, 2010, 01:18:24 AM »

Ja grałem (ale krótko), więc nie rzucę:)
Harpion
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 362


« Reply #13 on: November 22, 2010, 09:43:30 AM »

no to i ja kamulcem rzucę. do wowa nigdy mnie nie ciągło i nigdy nie grałem.
Fenrond
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 442



« Reply #14 on: November 22, 2010, 11:24:20 AM »

Nooo... Skoro już tak kamienujecie i lawinujecie w przypadku Bondzia, to nie może i mnie zabraknąć...
Masz mój kamień!  :D
Pages: [1] 2
  Print