Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Cennik usług Crafterskich wewnętrzny  (Read 2240 times)
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« on: February 10, 2012, 01:02:05 PM »

Pozwolę sobie na Takie małe przypomnienie, w związku z pewną informacją jaka do mnie dotarła niedawno.
Nie jestem oficerem ani GL, piszę pod ocenę Waszą zasady jakie obowiązują w Twierdza - LOTRO.

1. Wewnątrz Gildi nie są świadczone usług crafterskie odpłatnie.
2. Produkcja z materiałów dostępnych w nodach ( zbierane przez postać Archeology, Salvage, Bioanalys) świadczona jest bezpłatnie, lub z przekazanego materiału o ile crafter nie posiada zapasu.
3. Produkcja z materiałów kupowanych – ( w SWTOR to są Misje oraz kupowane materiały na Giełdzie) są świadczone wyłącznie w cenie gołej, bez narzutu.
4. Produkty z materiałów dropnietych BOP – są świadczone bezpłatnie, w sposób uzgodniony w grupie, np. crafter rolluje na materiał, a gotowy item jest przekazywany nieodpłatnie do członka gildi/grupy. W przypadku wystąpienia nadmiaru danego materiału, pochodzącego z wyjść organizowanych w ramach gildi przedmioty są przekazywane nieodpłatnie innym członkom GUILD wg zapotrzebowania, alty dostają na końcu.
5. Drop inny niż BOP, pochodzący z instancji itp., a zdobyty w grupie członków GILDI jest przekazywany nieodpłatnie wewnątrz Twierdzy o ile jest na niego zapotrzebowanie. W innym przypadku podlega normalnym zasadom – roll-win-sell lub grupa sprzedaje drop/item wyprodukowany i dzieli się zyskiem – przykładem mogą tu być np.  magneta crystal, czy medpacki.


POZYSKANE W TEN SPOSÓB PRZEDMIOTY SA PRZEZNACZONE NA UZYTEK WLASNY – NIE NA SPRZEDAŻ !!!.
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344« Reply #1 on: February 10, 2012, 03:12:10 PM »

Bardzo fajnie, że przypomniałeś wszystkim graczom pewne zasady które były już wcześniej poruszane w innych tematach, ale że jest trochę nowych graczy to może to i dobrze powtórzyć to kolejny raz :) Dobra robota i dziękujemy, że czuwasz nad porządkiem w naszych szeregach :)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765« Reply #2 on: February 11, 2012, 11:37:55 AM »

Konkretnie napisane i kawał dobrej roboty. Podpisuje się pod tym i temat podklejam.
Pages: [1]
  Print