Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Wielki Rajd Twierdzy - projekt  (Read 7666 times)
Asunta
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 54


« on: May 11, 2012, 08:36:34 AM »

Chciałbym przestawić Wam projekt stworzony z okazji pięciolecia Twierdzy dla graczy zrzeszonych w gildii w grze Swtor dla strony Republiki, ale myślę, że nie byłoby większych przeszkód, aby nasi bracia imperialni wzięli udział w tym przedsięwzięciu.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w pierwszym
Wielkim Rajdzie Twierdzy
Tatooine’2012

Zapraszamy również producentów różnych towarów (modów, broni, zbroi, speederów) do zaangażowania się w sponsoring nagród dla zwycięzców.
Jak na razie (liczymy na sponsorów)
pula nagród to:
1. 500000 kredytów.


Zasady rajdu:
1.   W rajdzie może wziąć udział każdy posiadasz speedera, który ma ochotę sprawdzić swoje opanowanie pojazdu i wytrwałość w wyścigu. W przypadku zgłoszenia się osób z wolniejszymi speederami przewidywane jest utworzenie kategorii innych prędkości (standardowo to speedery 110%)
2.   Rajd odbywał się będzie na trasie pokazanej na załączonej poniżej mapie (przewidywany czas przejazdu ok. 15-20 minut)
3.   Zwycięzcą jest gracz, który przejedzie wyznaczoną trasę, odwiedzając wszystkie punkty kontrolne w jak najkrótszym czasie. Przewiduje się trzy miejsca na podium.
4.   Wszyscy chętni byliby połączeni w grupy rajdowe, w których znajdzie się co najmniej jeden sędzia wyznaczony przez organizatorów i nie biorący udziału w rajdzie.
5.   Poprawność przejazdu oceniana będzie na mapie i w terenie przez sędziów poszczególnych grup rajdowych.

Opis trasy rajdu:
Rajd odbywał się będzie na terenach Jundland i Dune sea zgodnie z mapą.
Rozpoczęcie w małym obozie Camp Konori (miejsce rozpoczęcia misji bonusowych na Tatooine, dojazd ze starportu lokalnym speederem).

1.   Start wyznaczony przez sędziego w bramie utworzonej przez sancrawlera Jawów z pozycji stojącej. W momencie dania sygnału przez prowadzącego wyścig wszyscy wsiadają na swoje speedery i ruszają wzdłuż wyznaczonej trasy do następnego punktu kontrolnego.
2.   Drugi punkt trasy to przejazd w pobliżu Outpostu Largona i przejazd przez kanion opanowany przez ludzi pustyni (niskolevelowi przeciwnicy, nie powinni niepokoić zawodników)
3.   Okolice imperialnego posterunku Rennar, wylot z kanionu ludzi pustyni
4.   Przejazd przez posterunek imperium Mos Anek (niestety tutaj przeciwnicy mają 50lvl i jest parę elit, ale myślę, że nie będzie żadnych przykrych incydentów (można spokojnie przejechać na pełnej prędkości, chyba, że ktoś będzie miał pecha)). Wjazd na tereny morza wydm.
5.   Długi przejazd do tego punktu znanego odkrywcom datacronów. Należy objechać uszkodzony sandcrawler. Znane miejsce wskoczenia do balonu.
6.   Drugi sandcrawler, gdzie zeskakuje się z balonu (dwa datacrony).
7.   Ominięcie gniazda Sarlaca, proszę zachować ostrożność.
8.   Powrót na Jundland, przejazd w pobliżu posterunku Salara.
9.   Zakończenie rajdu w bramie utworzonej przez sandcrawler Jawów.
10.   Ogłoszenie zwycięzców rajdu, zabawy, pijaństwo, tańce i swawole do samego rana.

Uczestnicy:
1.
2.

Sponsorzy:
1.
2.


Bardzo proszę o zgłaszanie się w tym wątku uczestników, sponsorów, producentów.
Dalsze informacje będą podawane w tym miejscu (aktualizacje, spis uczestników, sponsorzy)
Termin podany będzie po zgłoszeniu się odpowiedniej ilości zawodników.

Proszę o opinie na temat rozszerzenia rajdu dla innych polskich gildii na naszym serwerze. Reklama na polskich forach Swtor.
Ragas
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 46


« Reply #1 on: May 11, 2012, 10:26:38 AM »

Fajny pomysł :)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 384« Reply #2 on: May 12, 2012, 09:04:03 AM »

Jeśli będę miał nadal aktywne konto i jeśli będzie wystarczająco dużo użytkowników to chętnie wezmę udział i dorzucę mały bonus do puli ;D
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710« Reply #3 on: May 12, 2012, 10:16:36 PM »

Powiadasz że kiedy to bo może dorzuciłbym do puli augmenty na 49 do defense rating artifact albo matsy do augmentów t6 purpurowe? Jak będę miał suba (mam jeszcze jakiś m-c) to dorzucę udziału nie wezmę za wolny speeder
Asunta
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 54


« Reply #4 on: May 18, 2012, 08:33:20 AM »

Dzięki wielkie za poparcie paru osób, ale jest jak jest i na razie zawieszam projekt rajdu Twierdzy na czas nieokreślony.
Vivien
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


WWW
« Reply #5 on: May 20, 2012, 07:06:06 PM »

Jak kiedyś reaktywujesz pomysł to zapisz mnie na listę chętnych. Rzadko zaglądam na forum i dopiero teraz piszę. Niestety nie jest to serwer RP... a szkoda. takie eventy to naprawdę rewelacyjna zabawa. W wowie, za starych dobrych czasów robiliśmy kilka razy w miesiącu takie rożne-różniaste rzeczy :)
Pages: [1]
  Print