Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Wl - ustawienia - sugestie?  (Read 2416 times)
elrama
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 287« on: February 04, 2014, 08:15:53 AM »

Dawno moja ela nie machała toporkiem. Prośba - jakieś sugestie i przymyślenia co do ustawienia Wl-a? Na chwile obecna staram się postać ustawić na dps - (heheh, co ja piszę?? wl, dps?  ;) ). Z moich spostrzeżeń, widzę że banerki ładnie osłabiają freepy.
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492« Reply #1 on: February 04, 2014, 10:26:19 AM »

Wl'em nie grałem ale jako hiler będziesz zawsze pierwszy na racie, polecam założenie 3 traitów z linii crit defence (ograniczy to hity za 10k+), 3 mastery, 3 crit rating i Hfp 1&2, ostatni wziął bym DfP2. Tak planowałem zrobić swojego defilera, niestety zostałem sprowadzony na ziemie przez kosmiczny dps freepów, w efekcie musiałem dodać kosztem mastery i crit rating traity dające mitygacje (słabsze hile ale ustoję i poleczę dłużej). WL ma chyba bazowo wyższe mitygacje (tak jak reaver) więc będziesz mógł odpuścić tą linie traitów. Wraz z rankowaniem zamieniał bym też powoli crit rating na mastery (na każdym ranku dostajesz buffa do cryta), ale to dopiero na rankach 10+. Traity rasowe i klasowe musisz sam popatrzeć które się przydadzą a które nie, rasowe u orka nie powalają, zakładasz bo lepsze to niż nosić puste sloty, widać jednak że zostały źle przeskalowane (400 crit rating + trochę mastery np).
elrama
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 287« Reply #2 on: February 04, 2014, 02:00:24 PM »

A podziękować. Mocno mi w głowie przejaśniłeś. Po testuję nowe ustawienia. Na chwilę obecną najbardziej boli mnie milion ogłuszeń które dostaję. Życia trochę jest więc w walce ciągle raczej brakuje siły aby szybko freepa złożyć albo przynajmniej mu obrzydzić elkową obecność (zanim użyje kilku ze swoich miliona apteczek, redbulli etc.). O lataniu w rajdach to raczej mogę zapomnieć. Lagi kosmiczne w porywach do ... kosmicznych. Odporności sam z siebie wl ma. Zlać moba samemu za 300k nie jest problemem, ale ile to trwa !! Myślę że tu trzeba będzie poszukać rozwiązań. Jeszcze raz dzięki za informacje.
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492« Reply #3 on: February 04, 2014, 02:20:24 PM »

Wl, zresztą podobnie defiler, nie jest klasą dps, to niestety widać, nawet jeśli ustawisz się pod dps i będziesz latał w brawler stance to i tak zmieni to niewiele. W ustawieniach pod dps zabijesz może kiepskiego czampiona albo hunta (potrwa to tyle że zdąży zawołać kolegów, dziś ubiłem hunta ale była to droga przez mękę jako że mój dps jest niewiele wyższy od ICMR freepów), z tego co się orientuje WL nie dostał nowych typów dmg, nadal używa głównie shadow który jest filtrowany przez mitygacje. Moim zdaniem nie tędy droga, rolą Wl'a tak jak defilera są heale/buffy/debuffy i tego się trzymaj. Mastery i traity typu DfP zwiększają przede wszystkich healing output u defilera i Wl'a. Co do lagów się zgodzę, czasem są takie że proszę siadać, wczoraj Zigai rozbił rajd bo nie dało się żadnego skila odpalić przez lagi. Czasem jest lepiej, czasem gorzej. Co do walk w mniejszych grupach, tu zwykle lagów nie ma i są to walki dużo ciekawsze, niestety coraz rzadsze, liderzy freepów codziennie fundują nam kampienie gramsów po uprzednim pomalowaniu mapy na niebiesko i zgarnięciu bosów z DoF. W takim wypadku o ile nie grasz wargiem polecam się po prostu wylogować.
Pages: [1]
  Print