Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Bastion Stairs - regularne wyjścia  (Read 870 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180WWW
« on: June 03, 2009, 01:23:56 PM »

Tak jak zapowiadałem w temacie o Mt. Gunbad -  zaczynam organizować wyprawy na BS. Pierwsze wyjście już w najbliższy poniedziałek, 08.06.09, o godzinie 20.15 (z zaproszeniami od 20.00).

Kilka słów dla tych, którzy jeszcze w BS nie byli:
Instancja lezy na południowo-wschodnim krańcu Chaos Wastes (T4 E-Ch, ch20-22); najłatwiej się do niej dostać drogą powietrzną do WarCampu i dalej prosto na południe, przez obóz ch21, PQ Siren Sea i wielkiego robala, a potem na wschód, aż do mostu. Dla będących w CW pierwszy raz przewiduję przewodnika i ochronę na czas przejazdu.

Dokładniejszy opis samej instancji jest tu. Proszę się z nim koniecznie zapoznać.

Minimalne wymagania: rank 32 (ew. dla healerów przy większej grupie - rank 30) na najłatwiejszą ścieżkę, od której zaczniemy. Na późniejszych ścieżkach mile widziane będą także 40stki :)

Do zdobycia: nagrody za influence, nagrody za PQ (w tym - na środkowej ścieżce - najfajniejsze bronie poza tymi z LV/RVR influence i epickich questów), części seta Bloodlord (lesser ward), rare random dropy z mini-bossów.

Wszyscy zainteresowani proszeni sa o wpisywanie się w kalendarzu ingame (jak już będzie wpis); na ew. pytania odpowiadać będę tutaj.
Pages: [1]
  Print