Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Ma ktoś Repair Droida na pokładzie?  (Read 3176 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710« on: January 24, 2013, 05:00:48 AM »

Chciałem zapytać o pewne zagadnienie związane z repair droidem na statku mianowicie o mody dla tego wkurzającego i ździebko przygłupiego włazidupy jakim niestety jest nasz droid protokolarny. Mianowicie czytałem, że kupując Repair Droida za sumę 1 miliona kredytów (dla mnie fortuna a) nigdy żem tyle nie uzbierał od startu gry b) 2 dni temu skończył się sub więc limit 350k czyli lipa) można u niego nabyć jakieś części które sprawiają że nasz protokolarny służbista (nie, nie mówie o Malavaiu Quinnie) będzie miał wreszcie jakieś bonusy do Crew Skilli (czyli na stustopniowej skali przydatności skoczy + 70 i będzie około 20/100 (u mnie służy tylko do misji typek)) i do tego takie jak sobie wybiorę (czyli zależnie od kupionej części). O ile dobrze zrozumiałem tekst który czytałem (waga atomówki co spadła na hiroszimę) koszt "moda" to 100k kredytów czyli osiągalne dla f2p nawet i do tego nie bind on aquire więc miło.

I tu prośba czy ktoś kto zaopatrzył się w Pana Złota Rączkę mógłby wpisać tu jakie dokładnie części są dostępne i ja bym uzbierał i złapał tego kogoś na flocie i dał mu kasę i by kupił mi? Niestety jako non-sub nie mogę wysłać kasy mejlem :(

Uprzedzam że byłby to efekt Threat over Time bo zbierałbym potem dla kolejnych postaci pewnie i znowu bym męczył.

Z góry dziękuje may the Force be with Twierdza xD

P.S. Chciałbym również uprzedzić że niezbyt da się mnie łapać przez guild chat bo większość postaci którymi gram nie są w gildii (żadnej) w imperium mówili żebym się nie rozbijał więc są Kadash, Elirena (tej 2 chyba nie będę aktywował) i Prothvar (jego potem aktywuje, jak skończę kombinować komu które crew skille zablokować) w Republice będę aktywował Sennara i Khaardena czyli wszystkich co są w gildii (Scoundrel nie jest bo teraz Twierdza w Repu jest o ile się orientuje nastawiona na end-gamowy content to na ten moment Łajdaczyna na 30 lvlu by tylko przeszkadzał, a że mam dużo postaci to wszystkie lvlują o wiele wolniej
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 360« Reply #1 on: January 24, 2013, 09:43:36 AM »

Wykupujesz sobie za kasę lub za cc w legacy repair droida, który pojawia się na statku wszystkich Twoich postaci (wystarczy poszukać). Możesz się u niego sprzedać, naprawić lub zakupić części do droida protokolarnego. Części te założone dają różne bonusy do craftu. Wg. mnie jedynie rozsądne są + 5 crit do Cybertech i ewentualnie + 5 crit do Synthweaving. Poniżej spis do wszystkich bonusów:

Engineering Droid Sensor    +5 Scavenging Efficiency, +5 Cybertech Critical
Exploration Droid Sensor    +5 Archaeology Efficiency, +5 Synthweaving Critical
Hunter Droid Sensor            +10 Investigation Efficiency, +2 Armstech Critical
Medical Droid Sensor    +10 Biochem Efficiency, +2 Diplomacy Critical
Scout Droid Sensor       +10 Artifice Efficiency, +2 Treasure Hunting Critical
Security Droid Sensor    +10 Armormech Efficiency, +2 Underworld Trading Critical
Kajko
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26


« Reply #2 on: January 24, 2013, 03:35:04 PM »

Żeby była jasność. Wszystkie te części to sensors więc w danej chwili droid może mieć tylko jedna część założoną. Nie jestem tez pewien czy te części nie bindują się zaraz po zakupie. W takim przypadku po prostu musisz udać się z kimś kto ma tego droida na jego statek.
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 360« Reply #3 on: January 24, 2013, 04:31:40 PM »

Z tego co pamiętam sensory są binds of legacy, ale rzeczywiście możesz je kupić na statku na tyle miłego kolegi, że cie na niego wpuści :)
DGorim
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 73« Reply #4 on: January 25, 2013, 12:15:34 AM »

Ja mam kupionego tego droida na statku, więc zawsze mogę udostępnic komuś możliwośc kupienia takiej części. Niestety ostatnio nie ma mnie za często online, w ten weekend powinienem byc prawie cały czas, w ostateczności kto chce niech napisze maila na Gorim po stronie imperium. Jeśli będzie chętnych więcej osób by kupic części bo droida to postarajcie się ugadac żeby wszyscy byli w danej chwili,  bo bieganie na statek co 5 minut robi się trochę męczące :D
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710« Reply #5 on: January 25, 2013, 02:48:17 AM »

Super dzięki za spis Gorim w weekend postaram się z tobą skontaktować tylko mógł by mi ktoś jeszcze potwierdzić czy kwota to rzeczywiście 100k? Bo jeśli tak to może spróbuję dozbierać dla 2 postaci, bo w imperium niestety najdalej postać jest na Taris, ale spróbuje uzbierać wtedy coby mniej męczyć xD

Z góry dziękuję and may the Force be with Twierdza

EDIT: Aha i mi zupełnie z łba wyleciało co to za ranga sensora? Prototype czy Artifact? Bo nie przywykłem jeszcze do ograniczeń (ale tak czy siak będę kupował po prostu chce wiedzieć czy ewentualnie mój kuzyn mógłby też kupić teraz albo kiedyś później, bo ja będę kupował suba, a on pewnie dopiero wtedy zacznie wwalać mi kasę żebym mu licencję na GTN kupił)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 360« Reply #6 on: January 25, 2013, 08:21:34 AM »

Quote
czy kwota to rzeczywiście 100k?

Tak. to 100.000 kredytów :)

Quote
co to za ranga sensora? Prototype czy Artifact?

Artifact - zatem na f2p to raczej problem będzie :)

Jeśli ktoś chce, to ja też oczywiście mam droida, którego mogę udostępnić do zakupu sensora (działa - wczoraj sprawdziłem z Vencikiem :) )

Jestem praktycznie codziennie na Derwish, Tharkey lub Morthaur, mogę być również na jakimś jaśniaku. Część jest bind of legacy zatem może być w ramach konta przesłana.
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #7 on: January 25, 2013, 11:59:28 AM »

Też mam droida, przy okazji wykupienie raz powoduje że jest na każdym statku w obrębie legacy.
BogyOne
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #8 on: January 25, 2013, 12:05:29 PM »

Ja tez mam, dostepny za oplata - przyniesc piwko dla gospodarza. :)
Pages: [1]
  Print